Počítače Žižkov

Hledat

Přeinstalování systému Windows na počítači nebo notebooku za 500kč

 

Instalace a reinstalace systému MS Windows je náš častý servisní zásah. Přeinstalování provádíme jak na stolních počítačích PC, tak na notebooku, či netbooku. Instalujeme pouze legální software, proto na zákazníkovu notebooku musí být platná licence systému a korektní produktový klíč. Pod je na stávajícím počítači nelegální systém, nebo chybí úplně, je možné jej na prodejně zakoupit.

 

Základní instalace (reinstalace) - varianta Refresh - 750kč

Tato varianta spočívá v naprostém smazání pevného disku (naformátování) a nové instalace. Po základní instalaci je systém aktivován, staženy dostupné aktualizace a všechny potřebné ovladače. Pokud se jedná o skládanou sestavu, zákazník dodá instalační média k jednotlivým komponenám. Pokud je nemá k dispozici, zajistíme jejich nalezení a stažení s doplatkem. Poté jsou nainstalovány základní programy dle dohody se zákazníkem (například antivir, kancelářký software, Skype, ICQ apod.)

 

Rozšířená instalace (reinstalace) - varianta Refresh + backup -  1050kč

Pokud zákazník nemá zálohována před reinstalací svá data, můžeme zajistit jejich stažení, uchování a po reinstalaci jejich opětovné nahrání na pevný disk. Cena se odvíjí od náročnosti a délky zákroku.

 

 

Jsme schopni zajistit instalaci Windows vista, 7, 8, 8.1 ,10. Pokud zákazník nedodá valstní instalační médium, jsme schopni většinu verzí v CZ i EN lokalizaci poskytnou.

 

V případě že si zákazník nechá udělat reinstalaci a čištění do prachu s přepastování, tak tyto dva zásahy nabízíme za zvýhodněnou cenu 1000kč za vše.

 

 


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky